Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Sat. 2 at Alfred Final W, 1-0
Wed. 6 at Ohio Dominican * Final W, 2-1
Sat. 9 at Malone * Final W, 4-2
Thu. 14 Lake Erie * Final W, 6-2
Tue. 19 at Ky. Wesleyan * Final W, 2-0
Thu. 21 at Ohio Valley * Final L, 3-0
Sat. 23 Cedarville * Final W, 2-1
Thu. 28 at Davis & Elkins * Final L, 3-0
Sat. 30 at Alderson Broaddus * Final W, 3-1
 
October
Thu. 5 Walsh * Final W, 7-2
Sat. 7 Malone * Final W, 3-1
Wed. 11 at Tiffin Final L, 2-1
Sat. 14 at Lake Erie * Final - OT W, 4-3
Tue. 17 Ashland Final L, 3-2
Thu. 19 Trevecca Nazarene * Final W, 2-1
Sat. 21 Ky. Wesleyan * Final W, 4-0
Tue. 24 Ohio Dominican * Final L, 2-1
Sat. 28 Trevecca Nazarene * Final W, 3-1
  G-MAC Quarterfinals
 
November
Thu. 2 vs. Davis & Elkins @ New Concord, OH Final L, 2-1
  G-MAC Semifinals
 
September
Fri. 5 Quincy Final L, 4-0
Fri. 12 Tiffin * Final L, 2-1
Mon. 15 at Ohio Valley Final W, 6-1
Fri. 19 at Lake Erie * Final L, 3-1
Sun. 21 at Ohio Dominican * Final L, 2-1
Tue. 23 at Notre Dame (OH) Final L, 8-0
Fri. 26 Northwood (Mich.) * Final W, 2-1
Sun. 28 Saginaw Valley * Final L, 1-0
 
October
Fri. 3 at Malone * Final W, 2-0
Sun. 5 at Walsh * Final L, 2-1
Fri. 10 Ohio Dominican * Final L, 1-0
Sun. 12 Lake Erie * Final L, 3-2
Fri. 17 Walsh * Final - OT L, 2-1
Sun. 19 Malone * Final W, 5-0
Fri. 24 at Saginaw Valley * Final L, 5-3
Sun. 26 at Northwood (Mich.) * Final L, 4-0
Fri. 31 at Tiffin * Final L, 2-1
 
September
Sat. 5 at Quincy Final L, 2-1
Sun. 6 vs. Drury @ Quincy, Ill. Final W, 2-0
Fri. 11 at Tiffin * Final L, 2-0
Fri. 18 Ohio Dominican * Final W, 1-0
Sun. 20 Lake Erie * Final W, 3-2
Fri. 25 at Saginaw Valley * Final L, 5-1
Sun. 27 at Northwood (Mich.) * Final L, 6-0
 
October
Fri. 2 Walsh * Final W, 6-1
Sun. 4 Malone * Final - OT W, 2-1
Fri. 9 at Lake Erie * Final W, 3-2
Sun. 11 at Ohio Dominican * Final W, 3-2
Fri. 16 at Malone * Final - 2OT T, 1-1
Sun. 18 at Walsh * Final W, 5-1
Tue. 20 at Concord Final W, 2-1
Fri. 23 Northwood (Mich.) * Final L, 3-0
Sun. 25 Saginaw Valley * Final L, 3-2
Fri. 30 Tiffin * Final L, 3-1
 
September
Fri. 2 Salem Int'l Final W, 2-0
Sun. 4 Concord Final L, 2-1
Fri. 9 at Walsh * Final - 2OT L, 3-2
Sun. 11 at Lake Erie * Final L, 1-0
Wed. 14 Saginaw Valley * Final - OT W, 3-2
Sun. 18 Tiffin * Final L, 4-0
Sun. 25 Northern Mich. * Final L, 2-0
Wed. 28 at Northwood * Final L, 3-0
Fri. 30 Ashland * Final W, 1-0
 
October
Sun. 2 Ohio Dominican * Final W, 3-2
Fri. 7 Walsh * Final W, 2-0
Sun. 9 Lake Erie * Final - 2OT T, 0-0
Wed. 12 at Saginaw Valley * Final L, 4-0
Sun. 16 at Tiffin * Final W, 1-0
Sun. 23 at Northern Mich. * Final L, 1-0
Wed. 26 Northwood * Final W, 1-0
Fri. 28 at Ashland * Final L, 1-0
Sun. 30 at Ohio Dominican * Final L, 3-0
 
September
Thu. 1 Northern Ky. Final L, 4-0
Sun. 4 Bellarmine Final L, 6-0
Fri. 9 at Lake Erie * Final L, 2-0
Sun. 11 at Ashland * Final L, 3-1
Fri. 16 Northwood (Mich.) * Final L, 2-1
Sun. 18 Saginaw Valley * Final L, 2-1
Wed. 21 at Ohio Valley Final W, 2-1
Sun. 25 Ohio Dominican * Final - 2OT T, 1-1
 
October
Sun. 2 Tiffin * Final L, 1-0
Wed. 5 at Tiffin * Final W, 1-0
Tue. 11 at Oakland City Final W, 1-0
Fri. 14 at Urbana Final L, 4-2
Sun. 16 at Ohio Dominican * Final L, 3-0
Wed. 19 at Northwood (Mich.) * Final L, 5-1
Sat. 22 at Saginaw Valley * Final L, 5-0
Fri. 28 Lake Erie * Final L, 3-1
Sun. 30 Ashland * Final L, 4-1
 
September
Sat. 1 Lewis Final W, 1-0
Fri. 7 Urbana Final - OT W, 2-1
Sun. 9 at Ohio Dominican * Final W, 2-1
Fri. 14 at Saginaw Valley * Final L, 3-0
Sun. 16 at Northwood (Mich.) * Final L, 1-0
Fri. 21 Tiffin * Final L, 3-1
Sun. 23 at Ashland * Final L, 3-0
Fri. 28 Walsh * Final W, 2-0
Sun. 30 at Malone * Final L, 1-0
 
October
Fri. 5 at Notre Dame (OH) * Final L, 4-0
Sun. 7 Lake Erie * Final L, 2-0
Sun. 14 at Tiffin * Final L, 2-0
Fri. 19 Ashland * Final - 2OT T, 1-1
Sun. 21 Oakland City Final W, 2-1
Fri. 26 Saginaw Valley * Final L, 2-0
Sun. 28 Northwood (Mich.) * Final W, 3-0
 
September
Sat. 7 at Lewis Final - 2OT T, 0-0
Mon. 9 at Concord Final W, 3-0
Fri. 13 at Tiffin * Final L, 1-0
Sun. 15 Walsh * Final L, 2-1
Fri. 20 Lake Erie * Final L, 4-1
Tue. 24 Notre Dame (OH) Final W, 2-1
Fri. 27 at Saginaw Valley * Final L, 3-0
Sun. 29 at Northwood (Mich.) * Final L, 2-1
 
October
Fri. 4 Ohio Dominican * Final L, 2-0
Sun. 6 Malone * Final W, 6-1
Fri. 11 at Lake Erie * Final - OT L, 1-0
Fri. 18 Tiffin * Final W, 1-0
Sun. 20 at Walsh * Final L, 4-2
Fri. 25 Saginaw Valley * Final W, 2-1
Sun. 27 Northwood (Mich.) * Final L, 1-0
 
November
Fri. 1 at Ohio Dominican * Final L, 4-0
Sun. 3 at Malone * Final - OT L, 5-4
* Conference
Bold team: Home event