Date Teams/Event Time Score Links
March
Sat. 2 at Queens (N.Y.) Final L, 19-3
Mon. 4 at St. Thomas Aquinas Final L, 19-9
Thu. 7 at Bridgeport Final L, 20-14
Thu. 14 at Adams St. Final L, 17-14
Sat. 16 at Lindenwood (MO) Final L, 20-5
Sun. 17 at McKendree Final W, 17-16
Tue. 19 at Mercyhurst Final L, 26-5
Sat. 23 vs. West Va. Wesleyan Final W, 15-10
Sat. 30 at Shepherd Final L, 29-14
 
April
Wed. 3 at Tiffin * Final L, 21-5
Fri. 5 at Notre Dame (OH) * Final L, 24-11
Sun. 7 at Grand Valley St. * Final L, 17-2
Fri. 12 vs. Wheeling Jesuit * @ Tiffin, Ohio Final W, 13-12
Sun. 14 vs. Urbana * Final W, 22-14
Fri. 19 at Lake Erie * Final L, 24-12
Sun. 21 vs. Alderson-Broaddus * Final W, 23-3
Sun. 28 vs. Walsh * Final W, 21-5
Tue. 30 at Notre Dame (OH) Final L, 25-11
  GLIAC Quarterfinal
 
March
Sat. 1 at St. Anselm Final L, 19-7
Sun. 2 at Merrimack Final - 2OT L, 16-15
Sun. 9 vs. Lock Haven Final L, 27-8
Tue. 11 vs. Shepherd Final L, 19-18
Sun. 16 vs. Mercyhurst Final L, 25-9
Sat. 22 vs. McKendree Final W, 15-13
Thu. 27 at Bridgeport Final W, 18-17
Sat. 29 at St. Thomas Aquinas Final L, 20-8
 
April
Wed. 2 vs. Tiffin * Final W, 18-11
Fri. 4 vs. Grand Valley St. * Final L, 19-8
Sun. 6 vs. Ursuline (Ohio) * Final W, 27-5
Fri. 11 at Wheeling Jesuit * Final L, 16-15
Sun. 13 at Urbana * Final W, 21-4
Thu. 17 vs. Alderson-Broaddus * Final W, 18-5
Sat. 19 at Lake Erie * Final L, 22-11
Tue. 22 vs. Notre Dame (OH) Final L, 23-13
Fri. 25 at Walsh * Final W, 21-5
Tue. 29 at Wheeling Jesuit Final W, 14-13
  GLIAC Tournament Quarterfinal
 
May
Fri. 2 at Grand Valley St. Final L, 24-7
  GLIAC Tournament Semifinal
 
February
Sat. 14 vs. Albion # @ Legacy Center; Brighton, Mich. 7:00 PM
  Exhibition Scrimmage
Sat. 28 vs. Saint Anselm @ Southern New Hampshire University (Manchester, N.H.) Final L, 22-8
 
March
Tue. 3 at Merrimack Final L, 18-11
Wed. 4 at Stonehill Final L, 20-7
Sun. 8 at Mercyhurst Final L, 19-9
Tue. 17 vs. Urbana Final W, 20-4
Sat. 28 at St. Thomas Aquinas Final W, 13-12
Sun. 29 at LIU Post Final L, 16-6
 
April
Thu. 2 vs. Ursuline (Ohio) * Final W, 22-8
Sat. 4 vs. Lake Erie * Final W, 15-13
Fri. 10 vs. Walsh * Final W, 20-6
Sun. 12 vs. Tiffin * Final L, 22-16
Fri. 17 at Grand Valley St. * Final L, 21-7
Sun. 19 at McKendree * Final W, 22-7
Mon. 20 at Lindenwood (MO) Final L, 20-3
Fri. 24 at Alderson-Broaddus * Final W, 22-8
Sat. 25 at Shepherd Final L, 18-15
Tue. 28 vs. Ursuline (Ohio) % Final W, 20-8
  GLIAC Tournament Quarterfinal
 
May
Fri. 1 vs. Tiffin % @ Allendale, Mich. Final L, 26-13
  GLIAC Tournament - Semifinals
 
February
Sat. 27 at Belmont Abbey Final L, 14-6
Sun. 28 vs. St. Thomas Aquinas @ Clermont, Fla. Final L, 13-10
 
March
Tue. 1 vs. Georgian Court @ Clermont, Fla. Final W, 12-11
Thu. 3 at Tampa Final - OT W, 9-8
Wed. 16 at Urbana Final W, 23-2
Sun. 20 vs. Tiffin * Final W, 12-11
Wed. 23 vs. Lake Erie * Final W, 15-6
Sat. 26 vs. Walsh * Final W, 21-9
Wed. 30 at Tiffin * Final L, 20-9
 
April
Sun. 3 at Grand Valley St. * Final L, 19-9
Fri. 8 at Indianapolis * Final L, 10-8
Sun. 10 at McKendree * Final L, 22-15
Fri. 15 vs. Grand Valley St. * Final L, 21-8
Fri. 22 at Walsh * Final W, 23-2
Sun. 24 at Lake Erie * Final W, 8-7
Fri. 29 vs. McKendree * Final W, 13-12
 
May
Sun. 1 vs. Indianapolis * Final W, 13-11
Tue. 3 vs. Lake Erie % Final W, 11-4
  2016 GLIAC Tournament Quarterfinal
Fri. 6 vs. Tiffin % @ Allendale, Mich. Final W, 13-10
  2016 GLIAC Tournament Semifinal
Sun. 8 at Grand Valley St. % Final L, 20-10
  2016 GLIAC Tournament Final
 
February
Sat. 25 vs. Westminster (UT) @ St. Paul, Minn. Final L, 20-10
Sun. 26 at Concordia-St. Paul Final W, 15-6
 
March
Wed. 8 at West Chester Final L, 16-7
Fri. 10 at Shippensburg Final - OT L, 10-9
Sat. 11 at Lock Haven Final L, 22-2
Fri. 17 vs. St. Thomas Aquinas Final W, 9-7
Sat. 18 at Gannon Final L, 16-13
Sat. 25 vs. Charleston (WV) Final W, 13-2
Mon. 27 vs. Shepherd Final W, 13-4
 
April
Sat. 1 vs. West Va. Wesleyan Final W, 20-6
Fri. 7 vs. Grand Valley St. * Final L, 18-17
Sun. 9 vs. Northern Mich. * Final W, 20-2
  Youth Day
Sat. 15 at Tiffin * Final L, 12-6
Fri. 21 at Walsh * Final W, 24-14
Sun. 23 vs. Lake Erie * Final - OT L, 15-14
  Senior Day
Fri. 28 at McKendree * Final L, 19-10
Sun. 30 at Indianapolis * Final L, 18-7
 
May
Tue. 2 at Indianapolis % Final L, 13-7
  GLIAC Tournament Quarterfinal
 
March
Sun. 4 vs. Davenport Final W, 17-4
Wed. 7 at Wingate Final W, 13-4
Fri. 9 at Coker Final W, 21-8
Sun. 11 at Charleston (WV) Final W, 16-6
Sat. 17 vs. Lake Erie * Final - OT L, 11-10
Tue. 20 vs. Tiffin Final L, 11-10
Sat. 24 vs. Ursuline (Ohio) * Final W, 18-6
Fri. 30 at Davis & Elkins * Final W, 19-2
Sat. 31 at Alderson Broaddus * Final W, 20-4
 
April
Wed. 4 vs. Ohio Valley * Final W, 14-0
Sun. 8 at Walsh * Final W, 18-3
Fri. 13 at Lake Erie * Final L, 14-12
Sat. 14 at Ursuline (Ohio) * Final W, 18-2
Tue. 17 vs. Walsh * Final W, 17-7
Sat. 21 at Ohio Valley * Final - 2OT W, 22-3
Fri. 27 vs. Alderson Broaddus * Final W, 24-0
Sun. 29 vs. Davis & Elkins * Final W, 23-3
 
May
Thu. 3 vs. Walsh % @ Painesville, Ohio Final W, 18-5
  G-MAC Semifinals
Sat. 5 at Lake Erie Final L, 10-9
  G-MAC Final
# Exhibition
* Conference
% Post season
Bold team: Home event