Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Fri. 2 vs. Northern Ky. Final L, 7-1
Sun. 4 vs. Bellarmine Final L, 3-2
Wed. 7 at Tiffin * ^ Final W, 2-1
Fri. 9 at Lake Erie * Final W, 2-0
Sun. 11 at Ashland * Final L, 3-0
Fri. 16 vs. Northwood (Mich.) * Final - 2OT L, 3-2
Sun. 18 vs. Saginaw Valley * Final - 2OT T, 0-0
Sun. 25 vs. Ohio Dominican * ^ Final W, 3-1
Wed. 28 at Urbana Final - 2OT W, 3-2
 
October
Sun. 2 vs. Tiffin * ^ Final L, 2-1
Fri. 7 vs. Northern Mich. * Final W, 1-0
Sun. 9 vs. Michigan Tech * Final W, 3-1
Sun. 16 at Ohio Dominican * ^ Final L, 1-0
Fri. 21 at Ferris St. * Final L, 2-0
Sun. 23 at Grand Valley St. * Final L, 2-0
Fri. 28 vs. Lake Erie * Final W, 2-0
Sun. 30 vs. Ashland * Final L, 2-0
 
August
Fri. 31 at Bellarmine Final L, 2-1
 
September
Sun. 2 at St. Joseph's (Ind.) Final L, 1-0
Wed. 12 vs. Urbana Final L, 1-0
Sun. 16 at Tiffin * Final - 2OT T, 2-2
Fri. 21 vs. Ashland * Final - OT W, 4-3
Sun. 23 vs. Ohio Dominican * Final W, 5-4
Fri. 28 at Michigan Tech * Final L, 2-1
Sun. 30 at Northern Mich. * Final L, 3-0
 
October
Thu. 4 at Lake Erie * Final L, 2-1
Sun. 7 at Notre Dame (OH) * Final W, 2-0
Fri. 12 vs. Grand Valley St. * Final W, 3-2
Sun. 14 vs. Ferris St. * Final W, 4-0
  Findlay, OH
Fri. 19 at Malone * Final W, 4-0
Sun. 21 at Walsh * Final W, 3-0
Tue. 23 vs. Tiffin Final - 2OT L, 3-2
Fri. 26 vs. Saginaw Valley * Final - OT L, 2-1
Sun. 28 vs. Northwood (Mich.) * Final W, 2-1
Tue. 30 vs. Ferris St. Final L, 2-1
  GLIAC Tournament Quarterfinal
 
September
Fri. 6 vs. Tennessee Tech Final L, 3-1
Sun. 8 vs. St. Joseph's (Ind.) Final W, 2-1
Thu. 12 at Urbana Final W, 3-1
Tue. 17 at Ursuline Final W, 3-1
Sat. 21 vs. Tiffin * Final W, 4-1
Fri. 27 at Ashland * Final L, 5-2
Sun. 29 at Ohio Dominican * Final - 2OT T, 1-1
 
October
Tue. 1 at Cedarville Final - OT W, 1-0
Sat. 5 vs. Michigan Tech * Final L, 3-0
Sun. 6 vs. Northern Mich. * Final W, 3-2
Wed. 9 at Wright St. Final L, 4-0
Fri. 11 vs. Lake Erie * Final - 2OT T, 0-0
Fri. 18 at Grand Valley St. * Final L, 7-0
Sun. 20 at Ferris St. * Final L, 5-2
Fri. 25 vs. Malone * Final W, 2-0
Sun. 27 vs. Walsh * Final L, 2-0
Thu. 31 at Saginaw Valley * Final L, 3-1
 
November
Sat. 2 at Northwood (Mich.) * Final - OT W, 4-3
 
September
Fri. 5 at St. Joseph's (Ind.) Final W, 3-0
Sun. 7 vs. Lewis Final W, 2-1
Fri. 12 at Lee Final L, 3-0
Sun. 14 at Ala.-Huntsville Final W, 2-1
Tue. 23 vs. Cedarville Final - 2OT L, 2-1
Fri. 26 at Malone * Final W, 4-1
Sun. 28 vs. Grand Valley St. * Final L, 6-0
 
October
Fri. 3 at Ferris St. * Final - 2OT W, 2-1
  Big Rapids, Mich.
Tue. 7 at Tiffin * Final - 2OT W, 3-2
Fri. 10 at Ohio Dominican * Final L, 3-1
Sun. 12 vs. Walsh * Final - 2OT T, 0-0
  "Pink Game"
Fri. 17 at Michigan Tech * Final L, 1-0
Sun. 19 at Northern Mich. * Final L, 4-0
Fri. 24 vs. Saginaw Valley * Final L, 2-0
Sun. 26 vs. Northwood (Mich.) * Final - 2OT T, 1-1
Thu. 30 vs. Lake Erie * Final - 2OT T, 1-1
 
November
Sat. 1 at Ashland * Final L, 3-1
 
September
Fri. 4 vs. St. Joseph's (Ind.) Final W, 4-0
Sun. 6 vs. Southern Ind. Final - 2OT T, 2-2
Tue. 8 at Bowling Green Final L, 4-0
Sun. 13 at Youngstown St. Final - OT L, 3-2
Fri. 18 at Grand Valley St. * Final L, 6-0
Sun. 20 vs. Malone * Final L, 1-0
Wed. 23 at Tiffin Final L, 4-1
Sun. 27 vs. Ferris St. * Final - 2OT T, 1-1
 
October
Fri. 2 at Walsh * Final L, 3-2
Sun. 4 vs. Ohio Dominican * Final L, 3-0
Fri. 9 vs. Northern Mich. * Final L, 2-0
Sun. 11 vs. Michigan Tech * Final - 2OT T, 0-0
Fri. 16 at Northwood (Mich.) * Final L, 1-0
Sun. 18 at Saginaw Valley * Final L, 3-1
Fri. 23 vs. Ashland * Final L, 4-1
Sun. 25 at Lake Erie * Final L, 2-1
Fri. 30 vs. Tiffin * Final W, 4-0
 
September
Fri. 2 at Southern Ind. Final L, 5-1
Sun. 4 vs. Ill.-Springfield Final L, 3-1
Thu. 8 vs. Ind. Wesleyan Final W, 2-0
Sat. 10 vs. Daemen Final - OT L, 2-1
Sun. 18 at Wheeling Jesuit Final - 2OT L, 3-2
Fri. 23 vs. Saginaw Valley * Final W, 1-0
Sun. 25 vs. Northwood * Final L, 2-0
Tue. 27 vs. Cedarville Final W, 2-1
Fri. 30 at Michigan Tech * Final - OT L, 2-1
 
October
Sun. 2 at Northern Mich. * Final - 2OT T, 0-0
Fri. 7 vs. Ashland * Final L, 4-2
Sun. 9 at Tiffin * Final - 2OT L, 2-1
Fri. 14 at Ferris St. * Final L, 1-0
  Top Taggart Field
Sun. 16 at Grand Valley St. * Final L, 11-0
Fri. 21 vs. Walsh * Final W, 1-0
Sun. 23 at Lake Erie * Final W, 2-1
Fri. 28 vs. Ohio Dominican * Final L, 4-0
 
August
Thu. 31 at Findlay Final W, 2-1
  vs. Tiffin @ Findlay, Ohio Final W, 2-1
 
September
Sat. 2 at Findlay Final L, 5-3
  vs. Tiffin @ Findlay, Ohio Final - 2OT T, 2-2
* Conference
^ Division
Bold team: Home event